۱۳۹۶ چهارشنبه ۴ بهمن
شهرداری منطقه یک رشت
1396/09/23 شهردار منطقه یک: امید است در سایه همدلی و همراهی زمستان امسال را با خاطره ای خوش و به یادماندنی سپری نماییم
شهردار منطقه یک: امید است در سایه همدلی و همراهی زمستان امسال را با خاطره ای خوش و به یادماندنی سپری نماییم

 در آستانه فصل زمستان جلسه ستاد بحران شهرداری منطقه یک با حضور مهندس ناصر عطایی، معاونین و مدیران شهرداری منطقه یک تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک - مهندس عطایی ضمن قدردانی از معاونت خدمات شهری شهرداری رشت و معاونین خدمات شهر و روسای نواحی مناطق بابت برگزاری رژه ناوگان خودرویی ستاد مدیریت بحران شهرداری رشت، اذعان داشت: امید است در سایه همدلی و همراهی زمستان امسال را با خاطره ای خوش و به یادماندنی سپری نماییم.

شهردار منطقه یک مدیریت بد را مهم ترین عامل بحران در بسیاری از موارد خواند و گفت: در هر کاری اگر مدیریت صحیح نباشد بحران بوجود خواهد آمد، بنابراین شایسته است تا براساس تجربیات سنوات گذشته و دستورالعمل و کارشناسی های انجام شده توسط خدمات شهر در راستای مقابله با بحران احتمالی در فصل پیش رو گام برداریم.
 

در ادامه این جلسه معاون خدمات شهر منطقه یک به ارائه شرح وظایف و دستورالعمل مدون شده پرداخت و تصریح کرد: در این دستورالعمل شهرداری منطقه یک به 7 مسیر اصلی و در جه یک و 7 مسیر درجه دو و سه تقسیم بندی و با دو شیفت کاری نیروی انسانی چیدمان شده است.

مهندس شیخ کاظمی از تعریف سه مقر به عنوان استراحتگاه در سه ناحیه منطقه یک خبر داد و افزود: در برخی از مسیرهای اصلی و شریانی دو الی سه ماشین جهت خدمات رسانی بهینه در نظر گرفته شده است.

وی با تاکید بر اهمیت برف روبی مسیرهای اصلی و مدیریت پیاده روها یادآور شد: برف روبی مسیرهای استراتژیکی همچون برف روبی مقابل پمپ بنزین ها، بیمارستانها و مدارس در راستای خدمات رسانی به شهروندان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 32
پرتال محلات
پرتال محلات 1
خبر نامه
اوقات شرعی
ارتباط با ما
 
نشانی :
رشت ، خیابان سعدی ، بلوار معلم ، چهار راه ویلانج ، شهرداری منطقه یک رشت
تلفن تماس:33261002 - 013
روابط عمومی:33261002 - 013
پست الکترونیک:mant1.rasht1@yahoo.com
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري منطقه يك رشت ميباشد.
Powered by DorsaPortal