۱۳۹۷ سه شنبه ۲۷ آذر
شهرداری منطقه یک رشت
1396/07/13 مهندس محمد پورناصرانی:حضور ایثارگران و خانواده های شهدا در محدوده منطقه یک مایه خیر و برکت است
مهندس محمد پورناصرانی:حضور ایثارگران و خانواده های شهدا در محدوده منطقه یک مایه خیر و برکت است

 همزمان با هفته دفاع مقدس شهردار منطقه یک به همراه مهندس نصیری معاون بنیاد شهید شهرستان رشت و مهندس اشکانی پور مدیرکل سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی استان گیلان از حسن کاظمی جانباز دوران هشت سال دفاع مقدس دیدن کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک - مهندس محمد پورناصرانی حضور جانبازان و خانواده شهدا در محدوده منطقه را مایه خیر و برکت دانست و گفت: آرامش و آسایش امروز ملت ایران مدیون خون شهدا و رشادت های جانبازان هشت سال دفاع مقدس است و امروز مسئولین کشور و استان باید با تمام قوا در جهت رفع نیازهای به حق آنان کوشا باشند.

شهردار منطقه یک ضمن استقبال از پیشنهادات و نقطه نظرات جانبازان و خانواده شهدا در توسعه شهر تصریح کرد: این شهرداری به تلاش مجموعه پرسنل خود سعی دارد تا خدمات رسانی بهینه به شهروندان و بالاخص جانبازان را سرلوحه کار اصلی خود قرار دهد.

وی افزود: شنیدن خاطرات جانبازان و ایثارگران علیرغم ایجاد تاسف، سبب می شود تا مسئولین شهری ضمن تجدید روحیه و درس آموزی از رشادت های عزیزان مصمم تر از قبل به کار و فعالیت خدمات رسانی خود ادامه دهند.
 

حسن کاظمی نیز با تاکید بر دشواری مجموعه فعالیت های شهرداری تصریح کرد: همه ملت ایران چه در دوران هشت سال دفاع مقدس و چه امروز با صبر و بردباری خود ثابت کردند که نه تنها در میدان جنگ بلکه در عرصه زندگی نیز میتوان از خود گذشته و ایثارگر بود.

این جانباز در طی هشت دسال دفاع مقدس در 11 عملیات گوناگون از جمله عملیات آزادی خرمشهر حضور داشته و در نهایت در سال 61 از ناحیه صورت به میزان 40 درصد مجروح شد.

در پایان این دیدار با اهداء تندیس و لوح سپاس از سوی شهرداری منطقه یک از رشادت های حسن کاظمی تقدیر شد.

 
 
 
تعداد بازدید: 30
پرتال محلات
پرتال محلات 1
خبر نامه
اوقات شرعی
ارتباط با ما
 
نشانی :
رشت ، خیابان سعدی ، بلوار معلم ، چهار راه ویلانج ، شهرداری منطقه یک رشت
تلفن تماس:33261002 - 013
روابط عمومی:33261002 - 013
پست الکترونیک:mant1.rasht1@yahoo.com
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري منطقه يك رشت ميباشد.
Powered by DorsaPortal