۱۳۹۸ پنج شنبه ۵ ارديبهشت
شهرداری منطقه یک رشت
1397/08/06 حضور مهندس علی بهارمست سرپرست شهرداری کلانشهر رشت در شهرداری منطقه 1
حضور مهندس علی بهارمست سرپرست شهرداری کلانشهر رشت در شهرداری منطقه 1
 
 
 
 
 
 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک مهندس علی بهارمست با حضور در شهرداری منطقه 1 با هدف بررسی روند پیشرفت پروژه های جاری سطح منطقه و راهکارهای توانمندسازی افزایش درآمد شهرداری منطقه 1 با مهندس عطایی دیدارنمود.

وی در این دیداربه بررسی و شناسایی نقاط قوت و ضعف ،تهدید ها و فرصت های سطح منطقه جهت بهبود روند اجرایی پروژها و ارائه خدمات بیشتر به شهروندان در راستای سیاست های شهرداری و همچنین تعامل تمام حوزه‌های مرتبط نظیر شهرسازی، مالی، حقوقی، اصناف و اجراییات را به منظور بهبود و ارتقای وضعیتِ درآمدی منطقه، تاکید نمود.

مهندس عطایی شهردار منطقه 1 رشت در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت خوب جناب مهندس بهارمست در دوران سرپرستی اظهار داشت: شهرداری منطقه یک رشت در سال گذشته موفق شد با تدابیر اتخاذ شده و همراهی شهروندان، بودجه پیش بینی شده این منطقه را به طور کامل محقق کند و امیدوارم با تلاش همکاران و اتخاذ سیاست های مناسب در سال جاری نیز بودجه به طور کامل محقق شود.

وی ادامه داد :اولین اقدام ما در شهرداری برای خدمت رسانی به مردم توجه به نیازهای عمومی مردم بود. ما با توجه به اینکه در میان و متن مردم بودیم نیازهای آنان را شناخته و طبق آن پروژه های خدماتی و رفاهی را آغاز کردیم.

مهندس عطایی اعتبار پیش بینی شده برای روکش معابر زیر ده متر و فرعی را 12 میلیارد تومان عنوان و خاطر نشان کرد:9 میلیارد تومان از 12میلیارد پیش بینی شده توسط بخش خصوصی و 3 میلیارد آن هم با استفاده از توان سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری تامین و هزینه خواهد شد

وی توجه به حوزه سرمایه‌گذاری را بسیار مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: حوزه سرمایه‌گذاری نسخه شفابخش در توسعه شهری است. اقدام راهبردی برای توسعه و آبادانی و خدمات‌رسانی به شهر تمرکز بر مقوله مشارکت در سرمایه‌گذاری با بخش خصوصی در اجرای پروژه‌های خرد و کلان در سطح منطقه مورد تاکید است.

عطایی عنوان داشت : به منظور تامین درآمدهای شهرداری منطقه 1 و به ویژه درآمد های پایدار تلاش جمعی مدیران و کارکنان شهرداری و مشارکت شهروندان امری ضروری است وموضوع مهمی که در دستور کارو برنامه های پیش روی شهرداری منطقه 1 در زمینه تامین درآمدها بوجود آمده است، توجه و نگرش مدیریت شهرداری در زمینه تکیه بر پایدارسازی درآمد های شهرداری می باشد که با بهره گیری از قوانین موجود می بایست در حال حاضر این کار پیگیری شود

تعداد بازدید: 30
پرتال محلات
پرتال محلات 1
خبر نامه
اوقات شرعی
ارتباط با ما
 
نشانی :
رشت ، خیابان سعدی ، بلوار معلم ، چهار راه ویلانج ، شهرداری منطقه یک رشت
تلفن تماس:332227082 - 013
روابط عمومی:33261002 - 013
پست الکترونیک:mant1.rasht1@yahoo.com
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري منطقه يك رشت ميباشد.
Powered by DorsaPortal