۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ خرداد
شهرداری منطقه یک رشت
1397/07/14 تمام سعی شهرداری منطقه 1بر این است خیابان ها و معابر منطقه بدون کوچکترین مانع و مشکلی در اختیار شهروندان عزیز قرار گیرد.
تمام سعی شهرداری منطقه 1بر این است خیابان ها و معابر منطقه بدون کوچکترین مانع و مشکلی در اختیار شهروندان عزیز قرار گیرد.
 
 
 

 
 
 

تمام سعی شهرداری منطقه 1بر این است خیابان ها و معابر منطقه بدون کوچکترین مانع و مشکلی در اختیار شهروندان عزیز قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 1 رشت ،برنامه ریزی جهت اجرای طرح های ساماندهی و بازسازی زیر ساخت کانال های هدایت آب های سطحی در تمامی مسیرهای اصلی سطح شهر از اولویت هایی است که در دستور کار مدیریت شهری منطقه 1 رشت  قرار دارد و هدف از ایجاد سیستم جمع آوری و هدایت آبهای سطحی این است که در شرایط وقوع رگبارهای شدید معابر دچار کمترین میزان آبگرفتگی شوند.

 

طی بارندگی های شدید روز گذشته در استان گیلان که همچنان ادامه دارد و با توجه به حجم مشابهی از بارندگی در منطقه 1 شهر رشت خوشبختانه با مدیریت ستاد بحرانی که پیش از این در منطقه تشکیل شده بود، حضور مهندس عطایی شهردار منطقه 1 در محل و همکاری و تلاش نیروهای خدمات شهری، مشکل آبگرفتگی و سیلاب در حال مدیریت است وتمام سعی مجموعه بر این است خیابان ها و معابر منطقه بدون کوچکترین مانع و مشکلی در اختیار شهروندان عزیز قرار گیرد.

همچنین شهرداری منطقه 1در نظر دارد با اصلاح و ایجاد کانال های جدید جمع آوری و هدایت آبهای سطحی و همچنین برنامه ریزی برای آینده با تامین اعبتارات لازم و همکاری سایر ارگان های شهری مشکلات شهر و شهروندان را در این بخش به میزان قابل توجهی کاهش دهد که جمع آوری و هدایت آب های سطحی خیابان توحید و پستک در گلسار ،عملیات بازگشایی تسطیح ورگلاژ ضلع جنوبی کانال G5 از جمله اقدامات در این راستا می باشد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 44
پرتال محلات
پرتال محلات 1
خبر نامه
اوقات شرعی
ارتباط با ما
 
نشانی :
رشت ، خیابان سعدی ، بلوار معلم ، چهار راه ویلانج ، شهرداری منطقه یک رشت
تلفن تماس:332227082 - 013
روابط عمومی:33261002 - 013
پست الکترونیک:mant1.rasht1@yahoo.com
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به شهرداري منطقه يك رشت ميباشد.
Powered by DorsaPortal